Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Krajeńskich
Strona główna

Osiągnięcia uczniów

 

 

 

 

 

Osiągnięcia UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

 

DATA

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

16.09.2011

mITING LEKKOATLETYCZNY

strzelce krajeńskie

BIEG NA 600M: I MIEJSCE – MAREK NARUSZEWICZ KL.VIE

                            II MIEJSCE – WOJCIECH OWCZARSKI  KL.VIE

BIEG NA 400M: III MIEJSCE – SARA ŁĘGOWSKA  KL.VD

                             V MIEJSCE – AGATA GIERA  KL.VA

                             VI MIEJSCE  - MARTA ŁĘSZCZAK KL.IVD

BIEG NA 60M: I MIEJSCE  DZIEWCZĄT - PATRYCJA KRAWCZYK KL.VIA

          I MIEJSCE CHŁOPCÓW - KACPER JEWSTRAT - kl.vIE

SKOK W DAL: I MIEJSCE DZIEWCZĄT - PATRYCJA KRAWCZYK KL.VIA

    I MIEJSCE CHŁOPCÓW – MAREK NARUSZEWICZ KL.VIE

         II MIEJSCE CHŁOPCÓW – MARCIN ŁĘSZCZAK  KL.VIE              

WOJCIECH

WALCZAK

22.09.2011

lekka atletyka

strzelce krajeńskie

I MIEJSCE – sara łęgowska  kl. vd

Ii MIEJSCE – patrycja krawczak  kl. via

ii MIEJSCE –– WOJCIECH OWCZARSKI  KL.VIE

III MIEJSCE – MAREK NARUSZEWICZ KL.VIE

WOJCIECH

WALCZAK

27.09.2011

Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

 

strzelce krajeńskie

klasy i – I MIEJSCE  - szurko martyna KL. I B

                   iI MIEJSCE – knop marta KL. I A

                 iiI MIEJSCE- marciniak amelia KL. I C

klasy ii - I MIEJSCE  - młynaryk julia KL. II B

                     iI MIEJSCE  - jasiewicz weronika KL. I

                    iii MIEJSCE  - kańczuga julia KL. II B

klasy iii – i MIEJSCE - gajda malwina KL. III C

                       ii MIEJSCE – krompaszczyk karolina KL. III A

                       iii MIEJSCE – wojciechowska nadia KL. III B

klasy iv - I MIEJSCE  - kikut dominika KL. IV C

                       ii MIEJSCE – łęszczak marta KL. IV D

                     iii MIEJSCE – topolska paula KL. IV D

klasy v – I MIEJSCE  - łęgowska sara KL. V D

                     ii MIEJSCE – giera agata KL. V A

                     iii MIEJSCE – gajda aleksandra KL. V B

klasy vi - I MIEJSCE  - krawczyk patrycja KL. VI A

                      ii MIEJSCE – szymańska marta KL. VI E

                      iii MIEJSCE – polak sara KL. VI A

klasy i – Ii MIEJSCE  - kujawa gracjan KL. I B

                    iiI MIEJSCE  - turczyn wojciech KL. I

klasy ii - I MIEJSCE  - maciaszek mateusz KL. II

                    iI MIEJSCE  - olewiński wojciech KL. II

                    iii MIEJSCE – stankiewicz wiktor KL. II

klasy iii – i MIEJSCE – świderski maciej KL. III E

                      iI MIEJSCE  - kłosiński dawid KL. III E

                      iii MIEJSCE – bruncker wiktor KL. III D

klasy iv - I MIEJSCE  - gabryelów  adam KL. IV D

                       iI MIEJSCE  - woźniak kacper KL. IV D

                      iii MIEJSCE – śliwka adam KL. IV B

klasy v – I MIEJSCE  - jasiewicz maciej KL. V

                     iI MIEJSCE   - śliwka patryK kL. V A

                      iii MIEJSCE – gruszczyński piotr KL. V A

klasy vi - I MIEJSCE  -   NARUSZEWICZ marek KL. VI E

                       iI MIEJSCE – kikut sebastian KL. VI C

 

iii MIEJSCE – owczarski wojciech KL. VI E

WOJCIECH

WALCZAK

7.10.2011

lekka atletyka

strzelce krajeńskie

iI MIEJSCE  - MAREK NARUSZEWICZ kl.vi e

iii MIEJSCE – sara łęgowska kl.v d

iii MIEJSCE – marta łęszczak  kl.iv d

WOJCIECH

WALCZAK

22.10.2011

Mistrzostwa województwa

w biegach przełajowych

przytoczna

12 MIEJSCE - MAREK NARUSZEWICZ kl.vi e

25 MIEJSCE - sara łęgowska  kl.v d

 

WOJCIECH

WALCZAK

 

KONKURS PLASTYCZNY

„BEZPIECZNIEJ Z PRĄDEM” ELIMINACJE REGIONALNE

POZNAŃ

 

iI MIEJSCE  - MAGDALENA DŁUGASIEWICZ

e. SZAFRANEK

24.11.2011

ALFIK MATEMATYCZNY

WYNIK BARDZO DOBRY: ADAM GABRYELÓW KL. IV D

WYNIK DOBRY:  OLIWIA BIELINIS KL. IV C                           

                                 IZABELA HERBERG KL. V B

M. UŁASOWIEC

 

2.12.2011

 

przegląd chórów  szkolnych

słubice

udział w koncercie galowym w ramach

ogólnopolskiego programu rozwoju chórów

 szkolnych „śpiewająca polska”

m.  popowczak

6.12.2011

mikołajkowy turniej gier i zabaw

klasy iii – I MIEJSCE  - klasa iii b

klasy iv - I MIEJSCE  - klasa iv b

klasy v – I MIEJSCE  - klasa v e

klasy vi - I MIEJSCE  - klasa vi a

a  mazurek

 

10.12.2011

III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZCHOWY

STRZELCE KRAJEŃSKIE

 

W KATEGORII DZIEWCZĄT:

I MIEJSCE – justyna partyka kl.III c

II MIEJSCE – jULIA MŁYNARYK KL.II B

III MIEJSCE – anita partyka  kl. iV e

IV MIEJSCE – KAMILA JAWOROWSKA KL.VI B

W KATEGORII CHŁOPCÓW:

I MIEJSCE – MACIEJ GOŹDZICKI KL.IIID

II MIEJSCE – JAN ANCUTA  KL. II B

III MIEJSCE – MAKSYMILIAN MAJDAŃSKI KL. I A

IV MIEJSCE – ADAM GABRYELÓW KL. IV D

 

e. partyka

16.12.2011

„POKAŻCIE KLASĘ”

GAZETA LUBUSKA, ŻARY

IV MIEJSCE NAGRODA SPECJALNA KLASA V E

 

A. ZAJĄC

 

rEGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY POZNAŃ

III MIEJSCE DLA SZKOŁY

e. SZAFRANEK

7.02.2012

kONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

WIELISŁAWICE

LAUREAT – SARA POLAK KL. VIB

WYRÓŻNIENIA: JULIA KIONA KL. VIB, PAULA POLAK KL. IVB

 

M. POPOWCZAK

1.03.2012

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

STRZELCE KRAJEŃSKIE

LAUREACI: OLIWIA BACIECZKO KL.IIID

                     MARTYNA PRZYBYŁKL. IIID

                     AMELIA KIONA KL.IIB

B. MARKOWICZ

M. PELECHACZ

29.02.2012

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „mOJE MIASTO”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

NAGRODY: ZUZANNA KAPITUŁA KL.IA

                      JOANNA ŁĘCZYCKA KL. IID

                      KLAUDIA STRUGAREK KL. IVB

                      WIKTORIA HARAZIŃSKA KL. V C

                      PAWEŁ ANDRZEJAK KL. VIA

WYRÓŻNIENIA: MARTA KNOP, KATARZYNA MACIASZEK, MACIEJ    

                               GOŹDZICKI, OLIMPIA KAŹMIERSKA, KAROLINA  

                               BRZOZOWSKA, PAULA RYNGWERSKA, ALAN

                               BARTOSIK, ZUZANNA ANCUTA, MACIEJ KRAHEL,  

                               PATRYCJA KRAWCZYK, MICHAŁ ŁABUDA                          

i. hrabska

LUTY 2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „pIRACI

Z KARAIBÓW”

WROCŁAW

WYRÓŻNIENIE: MICHAŁ AUGUSTYNIAK KL. IIID

iwona hrabska

9.03.2012

KONKURS przedmiotowy z PRZYRODY

 gorzów wielkopolski

laureatka: pola ostałowska kl. via

R. KWIECIŃSKA

 

KONKURS przedmiotowy z języka polskiego gorzów wielkopolski

laureatka: agata Hyzy kl. vie

finalistki:  pola ostałowska kl. via

                           aleksandra grabowska kl. vi b

a. wianecka

m.darowska

a. wianecka

 

XIX OGÓLNOPOLSKI MŁODIEŻOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

WYRÓŻNIENIE: MACIEJ KRAHEL KL. VID

 

AGNIESZKA BRZOZOWSKA

15.03.2011

KANGUR MATEMATYCZNY 2012

KLASY II – WYRÓŻNIENIE: WERONIKA PAZIEWICZ - KL.II E

 

KLASY III - WYRÓŻNIENIA: MATEUSZ KLEPACKI KL. IIIB

                                                    KACPER GAJDOSZ KL. III E

                                                    MACIEJ GOŹDZICKI KL. III D

KLASY IV- BARDZO DOBRY: ADAM GABRYELÓW KL. IVD

                     WYRÓŻNIENIE: OLIWIA BIELINIS KL. IV C

KLASY V - WYRÓŻNIENIE: IZABELA HERBERG KL. V B

V. NOWAK-KUCHARCZYK

I. WOJTAS

G. KAWALEC

B. MARKOWICZ

M. UŁASOWIEC

M. UŁASOWIEC

M. UŁASOWIEC

17.03.2012

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEZOWEJ

DREZDENKO

 

 

 

 

 

NOMINACJE DO LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO FESTIWALU PIOSENKI: AMELIA KIONA KL.IIB

JULIA KIONA KL.VIB

NOMINACJE DO VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWE O „ZŁOTĄ SOSNĘ”:

MARZENA URBANIAK KL. IIA

AMELIA KIONA KL.IIB

JULIA KIONA KL.VIB

 

MARTA POPOWCZAK

 

 

 

 

 

 

 

19.03.2012

szkolny turniej klas iv w rzucance siatkarskiej

I MIEJSCE  i mistrz szkoły: klasa ivc

iI MIEJSCE : klasa ivb

iiI MIEJSCE: klasa ive

WOJCIECH

WALCZAK

22.03.2012

szkolny turniej klas v w rzucance siatkarskiej

I MIEJSCE  i mistrz szkoły: klasa vc

iI MIEJSCE : klasa va

iiI MIEJSCE: klasa vd

WOJCIECH

WALCZAK

24.03.2012

piłka nożna dziewcząt STRZELCE KRAJEŃSKIE

v MIEJSCE DRUŻYNOWO

WOJCIECH

WALCZAK

26.03.2012

szkolny turniej klas vi w rzucance siatkarskiej

I MIEJSCE  i mistrz szkoły: klasa vie

iI MIEJSCE : klasa vib

iiI MIEJSCE: klasa via

WOJCIECH

WALCZAK

26.03.2012

finał wojewódzki

lubuskiej olimpiady młodzieży

w szachach SULECHÓW

III MIEJSCE DRUŻYNOWO: justyna partyka – kl.III c

                                                   jULIA MŁYNARYK – KL.II B

                                                   anita partyka – kl. iV e

                                                   MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IIID

elżbieta partyka

29.03.2012

i powiatowy konkurs recytatorski

„wiersze z humorem”

LAUREACI: wiktoria romanowska kl. ia

                     OLIWIA BACIECZKO KL.IIID    

WYRÓŻNIENIE:  AMELIA KIONA KL. II B

   

e.SZAFRANEK

B.MARKOWICZ

M. PELECHACZ

17.04.2012

mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach prełajowych

STRZELCE KRAJEŃSKIE

iI MIEJSCE DRUŻYNOWO

WOJCIECH

WALCZAK

17.04.2012

szkolny konkurs matematyczny klas iii

I MIEJSCE: mateusz klepacki kl. iiib

iI MIEJSCE: michał sopielewski kl. iiie

iiI MIEJSCE: MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IIID

i. wojtas

g.kawalec

b. markowicz

14.04.2012

powiatowy turniej bezpieczeństwa

w ruchu drogowym

dobiegniew

iI MIEJSCE DRUŻYNOWO: michał łabuda kl.via

   wiktoria hołod kl. via

marek naruszewicz kl.vie        

 

jacek jastrzębski

21.04.2012

KONKURS PLASTYCZNY

DLA KLAS I –III „ZNAM TWÓRCZOŚĆ JANUSZ KORCZAKA”

ZIELONA GÓRA

IiI MIEJSCE  - ŁUKASZ GRZYWACZ KL. I A

WYRÓŻNIENIE: KLAUDIA GRZYWACZ KL. I A

                               MATEUSZ WASZKIEWICZ KL. I A

                  

e. SZAFRANEK

 

KONKURS PLASTYCZNY

„WIOSNA, ACH TO TY...

TUCZNO

I MIEJSCE  - ZUZANNA KAPITUŁA KL. I A

e. SZAFRANEK

25.04.2012

powiatowy turniej piłki nożnej im. m. wielgusa

STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

jacek jastrzębski

28.04.2012

rejonowy turniej bezpieczeństwa

w ruchu drogowym

lipki wielkie

iiI MIEJSCE DRUŻYNOWO: michał łabuda kl.via

   wiktoria hołod kl. via

marek naruszewicz kl.vie

 

jacek jastrzębski

2.05.2012

bieg pod hasłem „Biegnij z biało-czerwoną”

i MIEJSCE DRUŻYNOWO: i skład: hubert dzwoniarek, wiktor brunker, michał michalski, patryk wiśniewski, kuba andruszak, adam niszczot

ii skład: michał augustyniak, nadia wojciechowska, kuba woźny, gracjan kamzelski, gracjan kujawa

bożena samerdak

2.05.2012

turniej piłki nożnej STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

jacek jastrzębski

10.05.2012

powiatowy turniej piątek piłkarskich

dobiegniew

iI MIEJSCE DRUŻYNOWO

jacek jastrzębski

11.05.2012

wojewódzki turniej piłki nożnej im.

m. wielgusa

STRZELCE KRAJEŃSKIE

v MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

jacek jastrzębski

12.05.2012

iv powiatowy konkurs wiedzy o zdrowiu

niegosław

iI MIEJSCE DRUŻYNOWO: sebastian kiliński kl.vid

                                                 michał szeligowicz kl.vib

 

renata kwiecińska

12.05.2012

wojewódzki turniej bezpieczeństwa

w ruchu drogowym

kożuchów

xI MIEJSCE DRUŻYNOWO: michał łabuda kl.via, wiktoria hołod kl. via, marek naruszewicz kl.vie

 

jacek jastrzębski

15.05.2012

turniej piłki nożnej

bobrówko

iI MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

jacek jastrzębski

 

ogólnopolski konkurs języka polskiego „ojczyzna polszczyzna

mały finał

uczestniczka – pola ostałowska kl. via

                                  agata hyży kl. vie

m. darowska

a. wianecka

 

wojewódzki KONKURS krasomówczy „lubuskie – historia i współczesność”

WYRÓŻNIENIE: MACIEJ KRAHEL KL. VID

                              piotr burdziak kl.vid

marzena darowska

23.05.2012

KONKURS RECYTATORSKI klas i

STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE – nikola czerniak kl.id

ii MIEJSCE – wiktoria romanowska kl.ia

iii MIEJSCE – magdalena długasiewicz kl. ia

iv MIEJSCE – gabriela pachulska kl. ic

iv MIEJSCE – wiktor grzegory kl. id

m.kram

e.SZAFRANEK

e.SZAFRANEK

t. karcz

m. kram

24-26.05. 2012

ogólnopolski konkurs języka polskiego „ojczyzna polszczyzna”

WYRÓŻNIENIE: zofia gabryelów kl. vie

aneta wianecka

26.05.2012

turniej piłki nożnej tymbark

finał wojewódzki

zielona góra

iii MIEJSCE DRUŻYNOWO

jacek jastrzębski

31.05.2012

puchar intermarche „Intermarche dzieciom”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE DRUŻYNOWO: erwin świderski, jakub łukomski, michał barczycki, grzegorz dąbrowski, marcin wilczyński, bogdan sosnowski, wojciech sulej, patryk śliwka

jacek jastrzębski

 

MISTRZ ORTOGRAFII psp STRZELCE KRAJEŃSKIE

klasy vi: agata hyży kl. vie

klasy V: monika romanowska kl. v B

klasy iv: oliwia bielinis kl. ivc

 

a. wianecka

A. GRYGORCZYK

e.  furmańska

 

POWIATOWY KONKURS recytatorski

STRZELCE KRAJEŃSKIE

WYRÓŻNIENIE: aleksandra grabowska kl. vi b

a. wianecka

 

konkurs literacki „czego nauczyłem się od swojego dziadka”  lubuski urząd marszałkowski

WYRÓŻNIENIE:  oliwia bielinis kl. ivc

e. furmańska

 

III POWIATOWY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

DREZDENKO

i MIEJSCE – WIKTORIA BIEGANOWSKA KL. I A

WYRÓŻNIENIA: JULIA MŁYNARYK – KL. II B

                              MAGDALENA DŁUGASIEWICZ -KL. I A

                               ALEKSANDRA SZWAGIERCZAK- KL. vi d

e.SZAFRANEK

m. pelechacz

i. hrabska

i. hrabska

 

KONKURS recytatorski poezji ks. j. twardowskiego psp

STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE - oliwia bielinis kl. ivc

                      olga rakiej kl.ivc

elżbieta furmańska

13.06.2012

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY                      STRZELCE KRAJEŃSKIE

 

J. ANGIELSKI: KL. IV: i MIEJSCE –  ANITA PARTYKA -  KL.IV D

                           KL. V: i MIEJSCE – JAGODA MAKOWSKA - KL. VD

                                      Ii MIEJSCE – MATEUSZ SIKORA - KL.VE

                                      IIi MIEJSCE – MATEUSZ GOŹDZICKI - KL. VE

                          KLVI: i MIEJSCE – pola ostałowska - kl. via

                                      Ii MIEJSCE –   KAROLINA hAŁA - KL. VIA

                                      IIi MIEJSCE – WIKTORIA HOŁOD - KL. VI A

J. NIEMIECKI: KL.VI: i MIEJSCE – pRZEMYSŁAW PLAK -  KL. VI D

                                                             ARKADIUSZ WOŹNIAK -  KL. VID

                                        Ii MIEJSCE –  PIOTR BURDZIAK - KL. VI D

                                       IIi MIEJSCE – INEZ STADLER - KL. VIB

E. DZIOCH

 

 

 

 

 

 

A. BRZOZOWSKA

G. WOJCIECHOWSKA

20.06.2012

DZIEŃ EUROPY W PSP

STRZELCE KRAJEŃSKIE

i MIEJSCE – KLASA VI B

iI MIEJSCE – KLASA V D

i MIEJSCE – KLASA V c

a. wianecka

J. SURMA

m. łabuńka

CZERWIEC 2012

KONKURS PLASTYCZNY „SMAK CHLEBA NA STOŁACH EUROPY” gorzów wielkopolski

WYRÓŻNIENIE: OLGA BRZOZOWSKA KL. I D

M. KRAM

 

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA FANTAZJA” gorzów wielkopolski

WYRÓŻNIENIE: MATEUSZ WOŻNIAK KL.I C

                              NATALIA BEJENKA KL. I C

                              NIKOLA CZERNIAK KL. I D

                              WIKTORIA PIĄTEK KL. I D

                              KAROLINA KROMPASZCZYK KL. IIIA

M. KRAM

M. KRAM

T. KARCZ

T. KARCZ

I. WIECZOREK

 

Osiągnięcia UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

III MIEJSCE – UKS JEDYNKA

MACIEJ KUŚ

GMINNY TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

II MIEJSCE – UKS JEDYNKA

MACIEJ KUŚ

XII RATAJADA – BIEGI PRZEŁAJOWE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

II MIEJSCE – ANNA JASTRZĘBSKA- kl. vI B

II MIEJSCE – mAREK NAUSZEWICZ- kl. v E

WOJCIECH WALCZAK

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – SARA ŁĘGOWSKA- kl. iv d

II MIEJSCE – ANNA JASTRZĘBSKA- kl. vI B

III MIEJSCE – mAREK NAUSZEWICZ- kl. v E

WOJCIECH WALCZAK

WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

DŁUGIE

4 MIEJSCE – SARA ŁĘGOWSKA - kl. iv d

10 MIEJSCE – PATRYK ŚLIWKA - kl. iv A

11 MIEJSCE – mAREK NAUSZEWICZ - kl. v E

16 MIEJSCE – ANNA JASTRZĘBSKA - kl. vI B

WOJCIECH WALCZAK

BIEGI ULICZNE

SŁUBICE

I MIEJSCE – mAREK NAUSZEWICZ- kl. v E

4 MIEJSCE – WOJCIECH OWCZARSKI- kl. vE

6 MIEJSCE – KACPER JEWSTRAT - kl. v E

 

WOJCIECH WALCZAK

ogólnopolski konkurs plastyczny

POLSKIE RADIO PROGRAM I

„CHOINKI JEDYNKI”

LICYTACJA NAGRODZONEJ PRACY DLA FUNDACJI ANNY DYMNEJ

„mIMO WSZYSTKO”

LAUREATKA:  OLGA RAKIEJ – KL.IIIC

iwona hrabska

II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZCHOWY

STRZELCE KRAJEŃSKIE

W KATEGORII DZIEWCZĄT

I MIEJSCE – anita partyka – kl. iIi e

II MIEJSCE – justyna partyka – kl.II c

III MIEJSCE – ALICJA PŁACHTA – KL.IIID

IV MIEJSCE – INEZ STADLER – KL. V B

V MIEJSCE – jULIA MŁYNARYK – KL.I B

elżbieta partyka

II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZCHOWY

STRZELCE KRAJEŃSKIE

W KATEGORII CHŁOPCÓW

I MIEJSCE – SŁAWOMIR PYKA – KL. VIC

II MIEJSCE – MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IID

III MIEJSCE – JAN ANCUTA –  KL. IIB

IV MIEJSCE – MATEUSZ KLEPACKI – KL.IIB

V MIEJSCE –MATEUSZ GOŹDZICKI –KL.IVE

elżbieta partyka

ogólnopolski konkurs „słowo daję”

ETAP wojewózki

ZOFIA GABRYELÓW – KL.V E

MARIA GZYL – KL.VI B

JULIA KIONA – KL.V B

SEBASTIAN KILIŃSKI – KL.V D

POLA OSTAŁOWSKA – KL. VA

 

 

 

ANETA WIANECKA

ANETA WIANECKA

ANETA WIANECKA

MAGDALENA ŁABUŃKA

marzena darowska

 

 

 

ogólnopolski konkurs „słowo daję”

„mały finał”

 

 

MARIA GZYL – KL.VI B

POLA OSTAŁOWSKA – KL. VA

ANETA WIANECKA

marzena darowska

PÓŁfinał wojewózki

lubuskiej olimpiady młodzieży

w szachach

 

ii miejsce druzynowo:

SŁAWOMIR PYKA – KL. VIC

MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IID

justyna partyka – kl.II c

anita partyka – kl. iIi e

elżbieta partyka

IMPREZA SPORTOWO – REKREACYJNA

W KATEGORII DZIEWCZĄT

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – justyna partyka – kl.II c

II MIEJSCE – anita partyka – kl. iIi e

III MIEJSCE – PATRYCJA PŁACHTA – KL.IIIE

IV MIEJSCE – jULIA MŁYNARYK – KL. I B

V MIEJSCE – ALICJA PŁACHTA – KL.IIID

elżbieta partyka

IMPREZA SPORTOWO – REKREACYJNA

W KATEGORII CHŁOPCÓW

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – SŁAWOMIR PYKA – KL. VIC

II MIEJSCE – MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IID

III MIEJSCE – JAN ANCUTA –  KL. IIB

IV MIEJSCE – MATEUSZ KLEPACKI – KL.IIB

V MIEJSCE – SEBASTIAN KILIŃSKI – KL.V D

VI MIEJSCE –MICHAŁ AUGUSTYNIAK –KL.IID

elżbieta partyka

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI WIERSZY O ZIMIE

BRZOZA

LAUREATKI:

OLGA RAKIEJ – KL. III C

ALEKSANDRA DAROWSKA – KL. II A

 

ELŻBIETA SZAFRANEK IRENA WIECZOREK

I GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”

TUCZNO

I MIEJSCE – OLIWIA BIELINIS KL. III C

 

ELŻBIETA SZAFRANEK

XXVI ogólnopolski konkurs krasomówczy „LUBUSKIE – HISTORIA

I WSPÓŁCZESNOŚĆ”

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

 

UDZIAŁ: pola ostałowska – klasa v a

marzena darowska

XVIII ogólnopolski MŁODZIEŻOWY konkurs KRAJOZNAWCZY ‘POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” 2010/11

UDZIAŁ: WERONIKA KLEPACKA – KL. V B

marzena darowska

INTERDYSCYPLINARNY Konkurs humanistyczny 2010/11

ETAP wojewózki

pola ostałowska – klasa v a

MARIA GZYL – KL.VI B

ALEKSANDRA GRABOWSKA KL. V B

marek kononowicz – kl. vI e

marzena darowska ANETA WIANECKA

ANETA WIANECKA

MAŁGORZATA KIERUS

II wojewózki konkurs „brd w szkole – STARSZY UCZY MŁODSZEGO”

III MIEJSCE:

marzena darowska - nauczyciel

 

konkurs plastyczny „MOJA KRAINA MARZEŃ”

SWIEBODZIN

I NAGRODA – DAGMARA  OMES – KL. IV A

II NAGRODA – NATALIA GÓRNIAK – KL. VI E

iwona hrabska

finał wojewózki

lubuskiej olimpiady młodzieży

w szachach

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ii miejsce druzynowo:

AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ

SŁAWOMIR PYKA – KL. VIC

MACIEJ GOŹDZICKI – KL.IID

justyna partyka – kl.II c

anita partyka – kl. iIi e

elżbieta partyka

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

ELIMINACJE GMINNE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

AWANS DO ELIMINACJI POWIATOWYCH

marek kononowicz – kl. vI e

KAMIL ŚWIĄDER – KL. VI E

ALINA MAZUREK

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

 KLAS II, iii

LAUREACI:

jAKUB WOŹNY – KL. II A

BŁAŻEJ DROZDOWSKI –  KL III B

oLIWIA BIELINIS – KL. III C

OLGA RAKIEJ  - KL. III C

 

IRENA WIECZOREK

TERESA KARCZ

ELŻBIETA SZAFRANEK

ELŻBIETA SZAFRANEK

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

ELIMINACJE POWIATOWE

I MIEJSCE – marek kononowicz – kl. vI e

VI MIEJSCE – KAMIL ŚWIĄDER – KL. VI E

ALINA MAZUREK

wOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „mAŁY WOLONTARIAT”

I MIEJSCE – KAROLINA KNOP– KL. III C

II MIEJSCE – ZUZANNA CICHAŁA – KL. III C

 I MIEJSCE – Natalia Gorczyca – kl. I

II MIEJSCE – mARTA wALCZAK – kl. I

 

ELŻBIETA SZAFRANEK

ELŻBIETA SZAFRANEK

iwona hrabska

iwona hrabska

 

II POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS III tELETURNIEJ „JEDEN Z DZIESIĘCIU”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – kAROLINA bRZOZOWSKA – KL.III c

teresa karcz

turniej koszykówki klas v – vi

o puchar dyrektora szkoły

I MIEJSCE – klasa vi c

II MIEJSCE – klasa v b

IIi MIEJSCE –klasa v c

WOJCIECH WALCZAK

turniej mini koszykówki klas iv

o puchar dyrektora szkoły

I MIEJSCE – klasa iv e

II MIEJSCE – klasa iv a

iII MIEJSCE – klasa iv d

WOJCIECH WALCZAK

III „MAJÓWKA  ORLIKIEM”

tURNIEJ W DWA OGNIE

II MIEJSCE druzynowo

 

BOŻENA SAMERDAK

KOLARSKA LIGA SZKOLNA

LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE druzynowo

DZIEWCZĘTA KLAS IV:

II MIEJSCE – DAGMARA OMES -KL. IV A

III MIEJSCE – AGATA GIERA- KL. IV A

CHŁOPCY KLAS IV:

I MIEJSCE – PIOTR GRUSZCZYŃSKI- KL. IV A

II MIEJSCE – ADAM KOWALIK – KL.IV B

DZIEWCZĘTA KLAS IV:

I MIEJSCE – MARIKA DYRDA – KL. V A

II MIEJSCE – WIKTORIA HOŁOD – KL. V A

CHŁOPCY KLAS V:

II MIEJSCE – MICHAŁ BARCZYCKI- KL.  V B

DZIEWCZĘTA KLAS VI:

I MIEJSCE – IZABELA PUCHAŁA KL. VI A

II MIEJSCE – MILENA SZYSZKA  - KL. VI C

III MIEJSCE – ANNA JASTRZĘBSKA – KL. VI B

WOJCIECH WALCZAK

MACIEJ KUŚ

RAFAŁ CHMIEL

JACEK JASTRZĘBSKI

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 „z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”  W KATEGORII DZIEWCZĄT

 

III MIEJSCE druzynowo

 

MACIEJ KUŚ

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 IM. MARKA WIELGUSA  W KATEGORII DZIEWCZĄT

I MIEJSCE druzynowo

 

MACIEJ KUŚ

wOJEWÓDZKI  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 IM. MARKA WIELGUSA  W KATEGORII DZIEWCZĄT

IV MIEJSCE druzynowo

 

MACIEJ KUŚ

X DZIĘCIĘCY FESTIWAL PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ „MAŁA KEJA”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

KLASA III B „mALI ŻEGLARZE”

KLASA II B „pIRACI Z JEDYNKI”

TERESA KARCZ

IWONA WOJTAS

BIEG MASOWY NA DYSTANSIE 4200 M

 KOŁCZYN

UDZIAŁ SIEDMIU UCZNIÓW WŚRÓD 670 UCZESTNIKÓW

WOJCIECH WALCZAK

BIEGI PRZEŁAJOWE DŁUGIE

I MIEJSCE – MAREK NARUSZEWICZ - KL. VE

II MIEJSCE – ANNA sIWIŃSKA – KL. VI C

III MIEJSCE – WOJCIECH OWCZARSKI –KL. VE

WOJCIECH WALCZAK

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY

JĘZYK ANGIELSKI - KLASY CZWARTE

III MIEJSCE - WIKTORIA KRÓL - KL. IV D

 

 

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS CZWARTYCH

2010/2011

 

I MIEJSCE - WIKTORIA KRÓL - KL. IV D

 

           

 

Osiągnięcia UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

finał wojewóDzki lubuskiej olimpiady młodzieży w szachach

sulechów

v miejsce druŻynowo

sebastian kiliński - kl. iv d

sławomir pyka -  kl. v c

maciej goździcki – kl. i d

anita partyka – kl. ii e

justyna partyka – kl. i c

 

elżbieta partyka

lubuska olimpiada młodzieży w szachach

iii miejsce druŻynowo

sebastian kiliński - kl. iv d

sławomir pyka - kl. v c

maciej goździcki – kl. i d

anita partyka – kl. ii e

justyna partyka – kl. i c

 

elżbieta partyka

 

ii powiatowy konkurs wiedzy o zdrowiu

niegosław

ii miejsce drużynowo

karolina runce – kl. vi d

zofia dobrowolska – kl. vi d

renata kwiecińska

wojewózki konkurs plastyczny „moja szkoła z e-twinningiem”

GORZÓW WIELKOPOLSKI

I miejsce – natalia królak – klasa v e

Iii miejsce – daria loc – klasa iv b

wystawa pokonkursowa –

 marek kononowicz– klasa v e

iwona hrabska

ogólnopolski konkurs plastyczny „wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

wyróżnienie: olga rakiej – klasa ii c

ELŻBIETA SZAFRANEK

 

ogólnopolski konkurs plastyczny

„rodzinne wędrówki perkozów rdzawoszarych”

słońsk

wyróżnienie: jan dreczkowski – klasa iv b

iwona hrabska

ogólnopolski konkurs krasomówczy

legnica

finalistka: pola ostałowska – klasa iv a

marzena darowska

ogólnopolski konkurs „słowo daję”

„mały finał”: mateusz radziejewski – klasa vi a

marzena darowska

 KONKURS RECYTATORSKI POEZJI OBOZOWEJ OFLAGU II C WOLDENBERG

DOBIEGNIEW

wyróżnienie: pola ostałowska – klasa iva

marzena darowska

 

Konkurs przedmiotowy / humanistyczny

finalista: mateusz radziejewski- klasa via

marzena darowska

 

vii gminny konkurs ortograficzny

piotr burdziak – klasa iv d

marzena darowska

wojewóDzki konkurs „brd w szkole – dzieci dzieciom”

wyróżnienie:

marzena darowska - nauczyciel

 

v międzyszkolny konkurs języka angielskiego

kategoria klas iv:

I miejsce – pola ostałowska – klasa iv a

Ii miejsce – karolina hała – klasa iv a

kategoria klas v:

I miejsce – milena szyszka – klasa v c

Ii miejsce -  oliwia karwecka – klasa v e

Iii miejsce - oliwia kaźmierska – klasa v c

kategoria klas vi:

I miejsce – tomasz sprawka – klasa vi e

Ii miejsce - samira bakowicz – klasa vi e

Iii miejsce – maciej dziubek - klasa vi e

 

marek kiona

marek kiona

 

marek kiona

agata zając

marek kiona

 

joanna misiołek

joanna misiołek

joanna misiołek

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

"PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ"

BRZOZA, marzec 2010 r.

LAUREAT

WIKTORIA KRÓL - KL. III D

 

II GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

"MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII"

TUCZNO, luty 2010 r.

 

I MIEJSCE - WIKTORIA KRÓL - KL. III D

 

 

Osiągnięcia uczniów

 

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

Szkolny Konkurs matematyczny klas ii

I miejsce – Anita partyka – klasa iie

Ii miejsce – Oliwia Bielinis – klasa ii c

          iii miejsce – dominika małysz – klasa iid

Maria kram

elżbieta szafranek

elżbieta partyka

Szkolny Konkurs matematyczny klas iii

I miejsce – izabela herberg – klasa iii b

Ii miejsce – michał bąk – klasa iii e

Iii miejsce – bartosz minkiewicz – klasa iiid

maria leśkiewicz

violetta nowak – kucharczyk

dorota sicińska

Konkurs pięknego czytania wierszy juliana tuwima

I miejsce – michał sidor - klasa iii c

Ii miejsce – mateusz sikora – klasa iii e

Iii miejsce – hubert bunda - klasa iii e

 

grażyna kawalec

violetta nowak – kucharczyk

violetta nowak – kucharczyk

iv szkolny konkurs ekologiczny

I miejsce – marek kononowicz – klasa v e

Ii miejsce – kinga sobczak – klasa v b

Iii miejsce – milena szyszka – klasa v c

 

helena mosiewicz

renata kwiecińska

helena mosiewicz

 

szkolny konkurs plastyczny „Moje miasto”

I miejsce – jan dreczkowski – klasa iv b

Ii miejsce – natalia górniak – klasa v e

Iii miejsce – agata olejniczak – klasa iv b

wyróżnienia:

 bartek drączkowski, anna jastrzębska,

anna lange, piotr łochunko

iwona hrabska

KONKURS RECYTATORSKI klas i

„w świecie dziecięcej poezji”

i miejsce – jakub woźny – klasa i a

Ii miejsce – martyna przybył – klasa i d

Ii miejsce – aleksandra darowska – klasa ia

 

IRENA WIECZOREK

beata markowicz

IRENA WIECZOREK

 

KONKURS RECYTATORSKI

klas ii i iii „wiosna w poezji”

I miejsce – olga rakiej – klasa ii c

Ii miejsce – oliwia bielinis – klasa ii c

Iii miejsce - hubert bunda - klasa iii e

wyróżnienia: maria kamińska - klasa iii e

rafał hernik – klasa ii e

 

elżbieta szafranek

elżbieta szafranek

violetta nowak – kucharczyk

violetta nowak – kucharczyk

Maria kram

szkolny konkurs historyczny

I miejsce – samira bakowicz

Ii miejsce – mariusz drączkowski

Iii miejsce – maria gzyl, tomasz sprawka, mateusz michalski

krzysztof kwiatkowski

 

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

KANGUREK 2010

WYNIK BARDZO DOBRY:

ADAM GABRYELÓW KL.II D

OLIWIA BIELINIS KL.IIC

 

elżbieta partyka

elżbieta szafranek

KANGUR 2010

Iii miejsce: IZABELA HERBERG KL. IIIB

WYNIK BARDZO DOBRY:

WERONIKA KLEPACKA KL. IV B

ALEKSANDRA GRABOWSKA KL. IV B

MARIA LEŚKIEWICZ

 

Małgorzata KOWALEWSKA

Małgorzata KOWALEWSKA

 

 

                                           ROK SZKOLNY 2008/2009

Osiągnięcia SZKOŁY

 

KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

X sZKOLNA gIEŁDA tURYSTYCZNA „PRZYGODA” „ŻYWIOŁY KULTUR”

SZCZECIN

WYRÓŻNIENIE W FINALE OGÓLNOPOLSKIM

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

LUBUSKA GALA TEATRALNA

SCENA DZIECIĘCA

ŚWIEBODZIN

FINAŁ WOJEWÓDZKI

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

 

"RAJTAJADA MŁODZIEŻ PRZECIW UZALEŻNIENIOM"

STRZELCE KRAJEŃSKIE

UDZIAŁ W X EDYCJI CYKLU IMPREZ SPORTOWYCH

JACEK JASTRZĘBSKI

RAFAŁ CHMIEL

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY WSZELAKIEJ „TO JUŻ UMIEM, TO JUŻ WIEM”

BOBRÓWKO

I MIEJSCE

ARKADIUSZ WOŹNIAK

AGNIESZKA HERBET

FINAŁ LIGI MIĘDZYSZKOLNEJ POWIATU STRZELECKO – DREZDENECKIEGO

WYŚCIG KROSOWY

STARE KUROWO

II MIEJSCE

RAFAŁ CHMIEL

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W KATEGORII DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

STRZELCE KRAJEŃSKIE

II MIEJSCE

HELENA MOSIEWICZ

DARIUSZ MAKOWSKI

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W KATEGORII CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

STRZELCE KRAJEŃSKIE

II MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

RAFAŁ CHMIEL

V GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

BOBRÓWKO

I MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

XIX SPOTKANIA GRUP KOLĘDNICZYCH I JASEŁKOWYCH

STRZELCE KRAJEŃSKIE

PODZIĘKOWANIE  ZA UDZIAŁ W PREZENTACJACH POWIATOWYCH

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

OGÓLNOPOLSKI POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

WOJEWÓDZKIE SPOTKANIA TEATRÓW DZIĘCIĘCYCH PREZENTACJE POWIATOWE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

PODZIĘKOWANIE  ZA UDZIAŁ

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

 

IX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. WALDEMARA JANICKIEGO

BOBRÓWKO

I MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

IX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

FINAŁ WOJEWÓDZKI

KATEGORIA CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

VI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY BOBRÓWKO

III MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

8 DZIĘCIĘCY FESTIWAL PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ „MAŁA KEJA”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

„MALI PIRACI”

klasa ib w roku szkolnym 2008/2009

TERESA KARCZ

„DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO JUTRO

W BANKU SPÓŁDZIELCZYm”

DREZDENKO

PODZIĘKOWANIE  ZA UDZIAŁ

ANNA GRYGORCZYK

IRENA WIECZOREK

XXXII WOJEWÓDZKI FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

WSCHOWA

VII MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

LUBUSKA GALA TEATRALNA

ZIELONA GÓRA

NOMINACJA DO PREZENTACJI FINAŁOWYCH

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

 

sZKOLNA gIEŁDA tURYSTYCZNA „PRZYGODA” „ŻYWIOŁY KULTUR”

ELIMINACJE LUBUSKIE

GORZÓW WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE

Oliwia Bielinis, Zuzanna Cichała, Olimpia Kaźmierska, Justyna Małobłocka, Marcel Racławski, Olga Rakiej, Oliwia Wardęga

ELŻBIETA SZAFRANEK

 

I GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”

TUCZNO

 I MIEJSCE

ALEKSANDRA GRABOWSKA, AGATA HYŻY

 POLA OSTAŁOWSKA

IRENA WIECZOREK

GMINNY TURNIEJ MATEMATYCZNY  „MATEMATYKA NA BANK”

OGARDY

NAJLEPSZA DRUŻYNA

jacek turek - indywidualnie

MAREK UŁASOWIEC

I POWIATOWA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU

NIEGOSŁAW

PODZIĘKOWANIE  ZA UDZIAŁ

MAŁGORZATA KOZANECKA

III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR INTERMARCHE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE

JACEK JASTRZĘBSKI

 

I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W CROSSIE ROWEROWYM

STARE KUROWO

II MIEJSCE

RAFAŁ CHMIEL

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 


KONKURS

Osiągnięcia

OPIEKUN

VII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI OBOZOWEJ OFLAGU II C WOLDENBERG

DOBIEGNIEW

WYRÓŻNIENIE – MONIKA WISŁOCKA

ANETA WIANECKA

KONKURS „MIESZKAM TU – W EUROREGIONIE” KATEGORIA „KLASA I-III”

GORZÓW WIELKOPOLSKI

WYRÓŻNIENIE – OLIMPIA KAŹMIERSKA

ELŻBIETA SZAFRANEK

KONKURS „MIESZKAM TU – W EUROREGIONIE” KATEGORIA „KLASA I-III”

GORZÓW WIELKOPOLSKI

NAGRODA – ZUZANNA CICHAŁA

ELŻBIETA SZAFRANEK

KONKURS MATEMATYCZNY

 KLAS DRUGICH

STRZELCE KRAJEŃSKIE

 

I MIEJSCE – ALEKSANDRA CEGLARZ

 

 

 

IRENA WIECZOREK

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

ELIMINACJE GMINNE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

III MIEJSCE – ANNA KOWALIK

ALINA MAZUREK

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE MIASTO”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

NAGRODY: ALICJA KONONOWICZ,

                      OLIMPIA KAŹMIERSKA,

                      EMILIA SKONIECZNA

WYRÓŻNIENIA: RAFAŁ KRISTEL,

                               ANNA LANGE,

                               JOANNA LEŚNIAK,

                               DARIA WIKTOROWSKA,

                              ANNA WILK,

                              PAULINA WĘGLARZ

 

ELŻBIETA SZAFRANEK

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY WSZELAKIEJ „TO JUŻ UMIEM, TO JUŻ WIEM”

BOBRÓWKO

I MIEJSCE – ARKADIUSZ WOŹNIAK

AGNIESZKA HERBET

VI GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS IV

„ORTOGRAFICZNA CORRIDA”

TUCZNO

WYRÓŻNIENIE – SŁAWOMIR PYKA

ANNA GRYGORCZYK

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

ELIMINACJE POWIATOWE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

IV MIEJSCE – ANNA KOWALIK

ALINA MAZUREK

I GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”

TUCZNO

 I MIEJSCE – ALEKSANDRA GRABOWSKA

II MIEJSCE – AGATA HYŻY

III MIEJSCE – POLA OSTAŁOWSKA

IRENA WIECZOREK

 

GMINNY TURNIEJ MATEMATYCZNY „MATEMATYKA NA BANK”

OGARDY

I MIEJSCE – JACEK TUREK

 

MAREK UŁASOWIEC

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RYSUNKOWY

„BANK MOICH MARZEŃ” DREZDENKO

II MIEJSCE – OLIMPIA KAŹMIERSKA

ELŻBIETA SZAFRANEK

LUBUSKI  KONKURS RECYTATORSKI

ELIMINACJE POWIATOWE

STRZELCE KRAJEŃSKIE

LAUREACI – PIOTR CZARNOCKI

                        MACIEJ KRAHEL  

MARIA KRAM

IV GMINNY KONKURS CZYTELNICZY „BAŚNIOWY ŚWIAT ANDERSENA”

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – JULIA KIONA

IWONA WOJTAS

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

STRZELCE KRAJEŃSKIE

I MIEJSCE – LIDIA ABRAMCZYK

II MIEJSCE – JOANNA LEŚNIAK

RENATA KWIECIŃSKA

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY „kRĄG”

III MIEJSCE – JACEK TUREK

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI

KONKURS HUMANISTYCZNY

ETAP WOJEWÓDZKI

ZIELONA GÓRA

JACEK TUREK

ANETA WIANECKA

 

 

 


 

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY WSZELAKIEJ

 

        6 maja 2009r. uczniowie z klas trzecich brali udział w  III  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY WSZELAKIEJ „To już umiem, to już wiem”. Konkurs obejmował wiadomości z następujących dziedzin:

 

 

 

-          wszechświat i nasza planeta

-          życie na Ziemi

-          podróż do przeszłości

-          państwa Europy

-          kultura i rozrywka.

        

         Uczestnicy byli oceniani indywidualnie i zespołowo. Zwycięską drużyną okazała się nasza reprezentacja w składzie:

Zofia Gabryelów

Agata Hyży

Arkadiusz Woźniak

Piotr Burdziak.

 

Najlepszym uczestnikiem konkursu okazał się uczeń naszej szkoły – Arkadiusz Woźniak z klasy III d.

Zwycięska drużyna zdobyła dyplomy i puchar dla szkoły, natomiast  Arek Woźniak także nagrodę rzeczową.

Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrówku.


 

KONKURS RECYTATORSKI KLAS I – III

 

Nasi uczniowie Piotr Czarnocki (kl. III d) i Maciej Krahel (kl. III d) znaleźli się w gronie laureatów eliminacji powiatowych  Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje odbyły się 29 kwietnia br. w strzeleckim ośrodku kultury.

 

Przygotowane wiersze nasi trzecioklasiści prezentowali 14 maja br. na finale wojewódzkim w Sulechowie. Było to dla nich dużym przeżyciem i wartościowym doświadczeniem.

 

KONKURS   MATEMATYCZNY   KLAS III

 

    24 marca 2009r. przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym wzięło udział 30 uczniów z klas III. Uczniowie mieli do rozwiązania 12 zadań o różnym stopniu trudności. Najlepiej matematyczne zadania rozwiązali:

 

I miejsce   -   Aleksandra Grabowska – kl. III b 

I miejsce   -   Agata Hyży – kl. III e 


II miejsce  -  Weronika Klepacka – kl. III b 

III miejsce -  Zofia Gabryelów – kl. III e 
IV miejsce -  Pola Ostałowska – kl. III a 

IV miejsce -  Aleksandra Gawryłkowicz – kl. III d 

V miejsce -  Kacper  Jewstrat – kl. III e 

 

wyróżnienie -  Arkadiusz Woźniak – kl. III d 

wyróżnienie -  Martyna Zborowska – kl. III e 
wyróżnienie -  Maciej Krahel – kl. III d 

wyróżnienie -  Kacper Sałatka – kl. III d 

wyróżnienie -  Sebastian Kiliński  – kl. III d

 

GRATULUJEMY MATEMATYKOM  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW JUŻ W CZWARTEJ KLASIE !!!


 

KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

26 stycznia 2009r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięło udział 22 uczniów z klas III.

Najlepiej z trudnościami polskiej ortografii poradzili sobie uczniowie:


I miejsce   -    Aleksandra Grabowska – kl.III b  (max. 121 p.)
II miejsce  -    Pola Ostałowska – kl.III a  (120 p.)

 

III miejsce -   Agata Hyży – kl.III e  (117 p.)

 

wyróżnienie   Weronika Klepacka – kl.III b  (116 p.)

wyróżnienie   Antoni Jankowski– kl.III b  (116 p.)

wyróżnienie   Karolina Hała – kl.III a  (114 p.)

wyróżnienie   Sara Polak– kl.III b  (114 p.)

wyróżnienie   Wiktoria Gil– kl.III c  (114 p.)

wyróżnienie   Kacper Sałatka – kl.III d  (114 p.)

 

04 lutego 2009r. odbył się w Tucznie Gminny Konkurs Ortograficzny, na którym nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale.
Gminnym Małym Mistrzem Ortografii została Aleksandra Grabowska, która zajęła I miejsce.

Nasi uczniowie zajęli także kolejne miejsca: 

                      Agata Hyży  - II miejsce

                      Pola Ostałowska - III miejsce     

 

Nasza szkoła wygrała ten konkurs w pięknym stylu!


GRATULUJEMY  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW !!!



Gminny Turniej Matematyczny "Matematyka Na Bank"

      14 maja 2009r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Ogardach odbył się I Gminny Turniej Matematyczny "Matematyka Na Bank". W szranki stanęły czteroosobowe drużyny: PSP  Brzoza, PSP Wielisławice, PSP Strzelce Kraj. oraz gospodarze PSP Ogardy. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Kołupajło, Diana Stolarek, Jacek Turek oraz Kamil Grabowski.

      Konkurs składał się z czterech zadań, które dotyczyły bankowości. Po sprawdzeniu prac okazało się, że dwoje uczniów ma identyczną, maksymalną liczbę punktów. Byli to uczniowie naszej szkoły - Kasia Kołupajło i Jacek Turek! W takim wypadku o pierwszej lokacie musiała rozstrzygnąć dogrywka. Dogrywka miała formę testu.

      Po krótkiej chwili wszystko już było jasne. Pierwsze miejsce zdobył Jacek Turek, drugie - ustępując Jackowi tylko jednym punktem - Katarzyna Kołupajło, a trzecie Diana Stolarek. Na ósmej pozycji został sklasyfikowany Kamil Grabowski. Zdobywając indywidualnie trzy pierwsze miejsca, także drużynowo okazaliśmy się bezkonkurencyjni i to nam przypadł tytuł najlepszej drużyny turnieju.

      Szkoła w Ogardach była dziś wyjątkowo "gościnna", więc wracaliśmy do domu szczęśliwi, uśmiechnięci, z rękoma pełnymi dyplomów i nagród.

IV Gminny Konkurs Czytelniczy - "Baśniowy Świat Andersena"

       21 kwietnia odbył się IV Gminny Konkurs Czytelniczy - "Baśniowy Świat Andersena" dla uczniów klas trzecich, którego organizatorami były panie: Dorota Klemba i Teresa Karcz.
       
       Konkurs składał się z pięciu części:
            znajomości utworów Hansa Christiana Andersena
            konkursu na prawidłowe tytuły
            konkursu z rekwizytami
            znajomości bohaterów
            konkursu na dokończenie tytułów.

       Ze szkoły w Strzelcach udział brali:
            III a - Aleksandra Ratajczyk (wych. Irena Wieczorek)
            III b - Julia Kiona (wych. Iwona Wojtas)
            III c - Wiktoria Gil (wych. Beata Markowicz)
            III d - Aleksandra Gawryłkowicz (wych. Maria Kram)
            III e - Maria Napieralska (wych. Agnieszka Herbet)
       szkołę ze Zwierzyna reprezentowali:
            III a - Donata Borowiak (wych. Elżbieta Horbanowicz)
            III b - Daria Czerwik (wych. Elżbieta Saliwon)
       PSP Ogardy:
            Konrad Tuszyński (wych. Olena Feder)
       PSP Tuczno:
            Joanna Kuciel (wych. Katarzyna Cichowska)
       PSP Wielisławice:
            Agata Gębicz (wych. Julita Karkoszka).

      Konkurs wygrała Julia Kiona (PSP Strzelce Kraj.), drugie miejsce zajęła Agata Gębicz (PSP Wielisławice), a trzecie - Donata Borowiak (PSP Zwierzyn).

      Organizatorki dziękują Radzie Rodziców przy PSP w Strzelcach Kraj., hurtowni Kama, marketowi "Piotr i Paweł", piekarni "Dzikowski i Muchewicz" oraz firmie LIRF PHUP Fornalczyk za udzieloną pomoc finasową i materialną.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

       28 kwietnia odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny, w którym rywalizowali uczniowie z PSP w Strzelcach Kraj. i PSP w Tucznie.
       
       Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi. Jego celem było propagowanie działań zmierzających w kierunku ochrony środowiska oraz zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy o wzajemnych oddziaływaniach elementów środowiska przyrodniczego i działalności człowieka.
        
           I miejsce zdobyła Lidia Abramczyk (PSP Strzelce Kraj.)
          II miejsce zdobyła Joanna Leśniak (PSP Strzelce Kraj.)
         III miejsce zdobył Łukasz Bartkowiak (PSP Tuczno).
        
      Pierwszą nagrodę ufundowała księgarnia p. Dzioch, słodkie upominki - Intermarche Strzelce Kraj., a poczęstunek zapewniła piekarnia p. A. Sroczyńskiego. Szkoła serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom.

Konkurs matematyczny klas II

     30 kwietnia 2009r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny klas II, w którym wzięło udział 25 uczniów. Najlepiej z matematycznymi zadaniami poradzili sobie uczniowie:

            I miejsce - Aleksandra Ceglarz IIB
           II miejsce - Izabela Herberg IIB
          III miejsce - Wiktoria Król IID
          IV miejsce - Natalia Urbaniak IIA
           V miejsce - Piotr Żółkiewski IIE

        Wyróżnienie - Barbara Kram IIE
        Wyróżnienie - Bartosz Minkiewicz IID
        Wyróżnienie - Konrad Berliński IID
        Wyróżnienie - Eryk Lbieniecki IIA
        Wyróżnienie - Piotr Jarmasz IIA
        Wyróżnienie - Paulina Ryngwelska IID

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w matematycznych zmaganiach.


Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje miasto” – rozstrzygnięty!

 

 

     27. 03.2009 odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursu „Moje miasto”. Komisja konkursowa spośród prac uczniów klas IV, V oraz VI wytypowała najlepsze.

     Nagrody przyznano: 

Alicji Kononowicz, Oliwii Kaźmierskiej, Emilii Skoniecznej

     Wyróżniono prace:

Rafała Kristela, Anny Lange, Joanny Leśniak, Pauliny Węglarz, Darii Wiktorowskiej i Anny Wilk

Laureatom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.



Jacek Turek zajął III miejsce w województwie w historycznym konkursie "Krąg".

13 marca 2009r. uczniowie: Monika Wisłocka, Wiktor Lauter (z klas VI) i Mariusz Drączkowski  (klasa V) wzięli udział w  VII KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI OFLAGU IIC WOLDENBERG.
         Monika Wisłocka otrzymała wyróżnienie oraz zaproszenie na konferencję naukową, która odbędzie się we wrześniu 2009r. zorganizowaną pod patronatem prof. W. Bartoszewskiego, aby wtedy zaprezentowała swoją recytację wiersza Romana Kwaśniewskiego „Aktualności obozowe”.


 

Miło jest nam poinformować, że Jacek Turek - uczeń klasy VIb - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego. Gratulujemy!!!



Znane są już wyniki konkursu "Alfik matematyczny". Szczegółowe zestawienie w zakładce Alfik matematyczny.



28 listopada przeprowadzono etap szkolny konkursów interdyscyplinarnych : matematyczno-przyrodniczego oraz humanistycznego. Więcej w zakładce Konkurs humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy.